Eğitim Yaklaşımımız

Özel Sincap Motivasyon Eğitim Kurumları

Okulumuzda Milli Eğitim Bakanlığı okul öncesi eğitim programı ile birlikte Montessori, High Scope, Reggio Emilia eğitim yaklaşımlarının sentezinden oluşturulmuş eğitim programı ''Motivasyon'' yöntemleri ile desteklenerek uygulanmaktadır.

Sincap Motivasyon Anaokulu öğrencilerimizin fiziksel, bilişsel, duygusal, sosyal ve dil becerileri gelişmiş sorgulayan, araştıran bilinçli bireyler olarak yetiştirmektedir. Öğrencilerimiz soru sorarak, yaparak, eğlenerek, keşfederek öğrenirken sosyal etkinliklere katılarak sanatsal, bedensel, duygusal yönlerini de geliştirirler.

Öğretmenlerimiz öğrencilerimizin yaş düzeylerine uygun edinmesi gereken akademik bilgilerin yanı sıra çevreye saygıyı önemseyen bireysel ilgileri doğrultusunda deneyimler yaşayabilmesini destekleyen bir program hazırlar.

Hazırlanan program uygun fiziksel koşullarda oyun yöntemiyle uygulanır ve öğrencilerimizin var olan yaratıcılıklarını geliştirmelerine imkan sağlanır. Sincap Motivasyon anaokulun da öğrencilerimiz gülmeliler, oynamalılar, eğlenmeliler ve eğlenirken öğrenmeliler. Bir eğitimin başarı kriteri çocuğun ne kadar mutlu olduğudur.

Değerli öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz için Covid-19 salgını süresince düzenli aralıklarla okulumuzu steril hale getirdiğimizi belirtmek isteriz. Çalışanlarımızın tamamı maske, siperlik ve eldiven gibi tedbirleri kullanarak çocuklarımıza güvenli eğitim koşullarını sağlayarak okulumuzda hizmet vermeye devam etmektedir.
Detaylı bilgi için: 0850 302 99 99
Sosyal medyada sizlerleyiz.
Takipte Kalın!